20. 07. 2019 | MODELÁŽ

SNADNÝ BABYBOOMER S REVOLUTION POLY GELY

A jak na snadný babyboomer? Úplně jednoduše. S našimi REVOLUTION POLY GELY to je hračka :)
A JAK NA TO?
Připravte si nehet jako vždy. Naneste REVOLUTION POLY WHITE GEL. Množství dle toho, jak bílý nehet chcete mít. Časem to vychytáte :) Důležité je, abyste nabraly takové množství, aby na špičce nehtu byl tloušťka nehtu jako u finální podoby. Protože na bílou přijde už jen lesk, popř. minimum kamufláže. Bílý revolution poly gel naneste do půlky nehtu či do třetiny nehtu a rozetřete doztracena - namočte štětec do cleaneru a rozetřete.
KOLIK CLEANERU?
Štetec nesmí být úplně suchý, ale nesmí v něm být moc cleaneru. Jinak vám poteče po nehtu - je třeba si vyzkoušet. Pokdu se vám poly gel lepí na štětec, máte ho moc suchý. Namočte celou plochou a jemně osušte o buničinu.
Po vytvrzení naneste REVOLUTION POLY COVER ROSÉ ČI NATURAL.
Na štětec naberete menší množství, jelikož máte již část nehtu namodelovaný REVOLUTION POLY WHITE GELEM. Po vytvrzení vypilujte do požadovaného tvaru.
Jako top doporučuji FINISH COVER PINK. Krásně sjednotí celý nehet. Je to opravdu jednoduché a krásné. Už nemusíte "ťupkat" houbičkou, na nehtu nebudou od ní vidět žádné obtisky. Budete mít dokonalý babyboomer :) A tady vše uvidíte :).
Hezký den všem