20. 07. 2019 | MODELÁŽ

REVOLUTION POLY GELY

Hledáte vhodný gel, který Vám nebude nikam stékat a budete mít dostatek času s ním pracovat? A zároveň chcete, aby byl výborný pro problémové nehty? Nebo si přejete, abyste měla v šuplíku či v salonu vymazlený gel, který bude výborný i pro ty, kterým klasické gelové nehty nedrží?
MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ :)
KONEČNĚ :) A TO:
Zcela nová technologie gelu. ÚŽASNÝ hybridní gel, poly gel. Vyznačuje se vlastnostmi akrylu. Je pevný jako akryl. Drží i ženám, kterým gelovky prostě odpadávají Zároveň se vyznačuje pružností gelu. V jednom kelímku najdete to TOP z akrylu i gelu. Vždycky to byl můj sen. Mít takový gel. Mít vlastně akryl, který nezaschne na vzduchu, ale vytvrdí se v lampě.
REVOLUTION POLY GEL je extra hustý gel. Nabírá se špachtličkou či pusherem. A navlhčeným štětcem od cleaneru potom modelujete. Modelujete vlastně stejně jako u akrylu. Což je naprosto úžasné :) Až je modeláž doladěná, dáte vytvrdit do lampy. Gel je opravdu hustý, táhne se jako žvýkačka. Pakliže se Vám při modeláži lepí na štětec, namočte ho v cleaneru a jemně otřete o buničinu či ubrousek. Jemně tlačte poly gel tam, kam potřebujete. "Přitlačováním" gelu získáte správný tvar :). V žádném případě se nejedná o klasický akrylgel. Jde o něco úplně jiného. Ty, co vyzkoušely, vědí a určitě ho z ruky již nedají :).
Zde můžete vidět, jak skvěle se s ním pracuje :).
Po vytvrzení setřete výpotek a dolaďte tvar nehtu. Mně se s ním tak nádherně modeluje, že fakticky nemusím moc pilovat. Jakmile dostanete do ruky modeláž s tímto gelem, určitě ušetříte spoustu času :) a určitě budete spokojené, jak je s ním nehtění jedna radost :)
Hezký den všem :)